Hľadáme lektora/ku Anglického jazyka - Native speaker

Naša škola Libellus sa neustále rozvíja a od 1. júna 2023 otvárame nové miesto pre lektora anglického jazyka – native speaker. Ponúkame fulltime zamestnanie

Akých ľudí hľadáme do tímu

Hľadáme predovšetkým dobrého človeka, ktorý má vzťah k deťom a záujem o kvalitné vzdelávanie a školstvo. Zaujímajú ho inovatívne postupy, personalizované vzdelávanie a úzka spolupráca s rodinou

Náš koncept kladie veľký dôraz okrem na vzdelanie aj na výchovu. Preto je pre nás dôležitý charakter našich učiteľov, ktorí sú pre žiakov zároveň aj vzormi a tútormi na ich ceste k dospelosti.

Používame progresívne a inovatívne metódy vo vzdelávaní a sme otvorení novým prístupom. Podporujeme vzdelávanie našich pedagógov a poskytujeme im priestor priniesť do vzdelávania to, čo ich baví a učiť svojim prístupom.

Každý z našich pedagógov má priestor do vzdelávania priniesť to, čo ho baví a učiť svojim prístupom. To, čo na tradičnej škole nejde, je u nás možné a učenie si môžete nastaviť podľa seba.

Sme súčasťou pilotného overovania inovatívneho vzdelávania, čo nám prináša väčšiu variabilitu a voľnosť v našom prístupe.

Táto pozícia je vhodná pre kandidátov, ktorí majú silnú znalosť anglického jazyka, pochádzajú z anglicky hovoriacej krajiny (native speaker) a hľadajú fulltime zamestnanie. Ak by ste potrebovali viac informácií, ozvite sa nám a radi Vám odpovieme na Vaše otázky.

  • Úväzok: fulltime
  • Nadštandardné ohodnotenie.
  • Termín nástupu: 1. jún 2023

Ak máte záujem, pridať sa do nášho tímu, prihláste sa cez tento dotazník do 15. mája 2023!

Prihlásiť sa do tímu

Ak chcete o ponuke vedieť viac, ozvite sa nám: info@skolalibellus.sk , +421 907 531 568