Hľadáme učiteľa/ku Matematiky - Informatiky (part time)

Naša škola Libellus rastie každým rokom. Od roku 22/23 otvárame druhý stupeň, do ktorého hľadáme inovatívneho učiteľa Matematiky a Informatiky na čiastočný úväzok.

Akých ľudí hľadáme do tímu

Hľadáme predovšetkým dobrého človeka, ktorý má vzťah k deťom a záujem na kvalitnom vzdelaní a školstve. Zaujímaju ho inovatívne postupy, personalizované vzdelávanie a úzka spolupráca s rodinou.

Náš koncept kladie veľký dôraz okrem na vzdelania aj na výchovu. Preto je pre nás dôležitý charakter našich učiteľov, ktorí sú pre žiakov zároveň aj vzormi a tútormi na ich ceste k dospelosti.

Vo vzdelávaní používame Hejného matematiku, programovanie s Emilom a sme otvorení inovatívnym prístupom a podporujeme vzdelávanie našich pedagógov.

Každý z našich pedagógov má priestor do vzdelávania priniesť to, čo ho baví a učiť svojim prístupom. To, čo na tradičnej škole nejde, je u nás možné a učenie si môžete nastaviť podľa seba.

Sme súčasťou pilotného overovania inovatívneho vzdelávania, čo nám prináša väčšiu variabilitu a voľnosť aj pre Matematiku a informatiku (pozrite si metodickú príručku ŠPÚ).

Táto pozícia je vhodná aj pre šikovného študenta VŠ (odbor Matematika-Informatika) alebo externe pre . Vašu kapacitu v roku 2022/2023 budeme potrebovat na 7 hodín týždenne (5 matematika + 2 informatika). Ak by to však mal byť problém,a potrebovali byť ste väčší úväzok, ozvite sa nám, spolu skúsime vymyslieť.

Je to ideálny priestor začať učiť pre mamičku na rodičovskej dovolenke alebo pre študentov posledných rokov VŠ. Budúci rok bude úväzok rásť s tým ako rastie škola.

  • Úväzok: min. 7 hodín týždenne (5 matematika + 2 informatika), v prípade záujmu aj viac hodín, budúci rok na 50% úväzok
  • Nadštandardné ohodnotenie.
  • Termín nástupu: 15. august 2022

Ak máte záujem, pridať sa do nášho tímu, prihláste sa cez tento dotazník do 15. mája 2022!

Prihlásiť sa do tímu

Ak chcete o ponuke vedieť viac, ozvite sa nám: Marek Hodek (pedagogický manažér), 0905606056