Otvárame druhý stupeň!

V roku 2022/2023 prijímame žiakov do 5. a 6. ročníka!

Našou víziou je byť školou pre vaše deti a rodiny od malička až po dospelosť. Aj preto sme minulý rok k základnej škole Libellus vytvorili aj Materskú školu Libellus. Tento rok prinášame ďalšiu novinku, špúšťame druhý stupeň!

Druhý stupeň v škole Libellus

Na filozofii druhého stupňa pracujeme už viacero rokov. Spolu s našimi partnerskými školami a ďalšími odborníkmi sme pripravili koncept pre našich starších žiakov.

Prví žiaci školy Libellus sú dnes už piataci, preto sme pre nich vytvorili novú triedu, v ktorej môžu pokračovať v druhom stupni. Zo skúsenosti vieme, že na druhom stupni získava ešte väčšiu dôležitosť tútoriálny systém, ktorého výhodou je osobný prístup ku každému žiakovi.

Na druhom stupni pokračujem aj výchovou k čnostiami, prispôsobujeme ich samozrejme veku žiakov.

Pedagogický dôraz druhého stupňa bude aj na projektové vyučovanie, informatiku, logické a argumentačné myslenie a jazyky (ešte viac sa budeme venovať angličtine a španielčine).

Prihlásiť žiaka

Ak chcete vedieť viac o našom druhom stupni, zavolajte nám +421 905 606 056 (Marek Hodek) alebo napíšte na marek.hodek@skolalibellus.sk. Radi vám odpovieme na vaše otázky.