Predstavujeme naše nové priestory

V roku 2019 sme začali projekt školy Libellus s piatimi žiakmi. Celý rok sme aktívne pracovali na hľadaní vhodného priestoru pre ďalšie roky.

Hľadali sme priestory, ktoré

  • sú pekné a podnetné pre žiakov
  • blízko prírody, kde sa môže žiaci bezpečne a zdravo vybehať
  • ľahko dostupné pre rodičov

S radosťou sa vám môžeme pochváliť, že sa nám podarilo nájsť ideálne priestory, kde môžu naše triedy rásť.

Nové priestory sa nachádzajú v areáli vedľa Železnej studničky, s jednoduchým napojením na dialnicu, pohodovým parkovaním v areáli alebo pri Tesco Lamač.

Dostupnosť pre rodičov aj deti – veľa mestských častí je od nás dostupných za pár minút autom alebo MHD: Kramáre (5 minút), Dúbravka (6 minút), Karlova ves (8 minút), Lamač (9minút), Staré mesto (10 minút), Záhorská bystrica (11 minút), Devínska Nová Ves (12 minút), Stupava (13 minút)…

Priestory sme prebrali od školy Školička, ktorá ich pripravila presne pre naše potreby (malé triedy, príjemná atmosféra).

Výhodou je krásne okolité prostredie a priamy prístup do lesa Železnej studničky. So žiakmi sa radi učíme na čerstvom vzduchu a objavujeme prírodu. V areáli sú aj mnohé športoviská a preliezky.

Zároveň, ako čerešničku, máme k dispozícii aj bazén, kde sa naše deti budú učiť plávať.

Od septembra 2020 otvoríme 2 nové triedy: nultú triedu pre šikovných predškolákov a prvú triedu.

Adresa našej školy teda ďalšieho roku bude:
Mokrohájska cesta 3392/3, 841 04 Bratislava-Karlova Ves

Prvá trieda už je obsadená, ale ešte máme miesta pre predškolákov. Ak máte doma škôlkara, ktorému chcete ponúknuť pohodový prechod do školy, prihláste ho k nám.

Ak ste zvedavý, ako to u nás vyzerá a chcete spoznať náš pedagogický tím, pozývame vás na deň otvorených dverí v nových priestoroch už v utork 16.6.2020 o 17:30.

deň otvorených dverí v nových priestoroch